Про нашу діяльність

Враховуючи останні тенденції світової моди, спираючись на багаторічний досвід та високий професіоналізм українських, швейцарських, французьких та італійських спеціалістів ми поєднали надзвичайну сміливість, яскраву оригінальність з самою прекрасною мрією в кожному з наших виробів. Для нас надзвичайно важливо, щоб, обравши саме «свою» річ Ви розкрили, можливо, ще одну грань свого внутрішнього світу та відчули себе на висоті. А лімітований випуск завжди забезпечить неповторність стилю та свіжість Вашого образу.

Майже всі колекції розраховані на прекрасних Жінок, успішних та стильних, яскравих та чарівних, які люблять життя, живуть з посмішкою та примушують  світ рухатись у потрібному їм напрямку. Вони знайдуть для себе не тільки розкішні прикраси з білого та рожевого золота, усипані діамантами, але й дизайнерські вироби зі срібла з цирконієм, покриті родієм, які не поступають останнім за виглядом. Нікого не залишать байдужими ексклюзивні дизайнерські колекціі годинників зі швейцарськими механізмами та стразами від Swarovski, а також автоматичні колекційні «скелетони», прикрашені діамантами або цирконієм. Крім того, ми пропонуємо ексклюзивні вироби з хутра, шкіри, дизайнерські колекції одягу та модних аксесуарів.

Звичайно, й чоловіків ми не могли обминути увагою: для них запропоновано декілька колекцій багатофункціональних годинників зі швейцарськими механізмами, а також безліч інших механічних та кварцових моделей, які відповідають останнім тенденціям світової моди. Сподіваємось, що представникам сильної половини сподобаються і ексклюзивні прикраси зі сталі, сучасні бізнес-аксесуари та ділові подарунки.

При дуже високій якості продукції, випущеній в обмеженій кількості, ми намагаємось зберігати помірні ціни та найширший асортимент. Гадаємо, саме тому, наші торгові марки зазнали визнання у багатьох країнах світу, у т.ч. Європи та Америки.

Будемо раді, якщо Ви станете не тільки нашим Клієнтом, але й Партнером.

Запрошуємо до співробітництва ділерів, дистриб’юторів у певних регіонах, а також бажаючих відкрити фірмові магазини EDELWEISS на франчайзинговій основі в Україні та будь-якій іншій країні. Будемо Вам дуже вдячні, за Ваші відгуки та пропозиції.