Пропозиція франчайзингу

Група компаній «ЕДЕЛЬВЕЙС» пропонує до уваги своїх потенційних Партнерів по франчайзингу цікавий та дуже прибутковий бізнес. Потенційному Франчайзі пропонується комплексна бізнес система, яка поєднує технологію створення фірмового салона-магазину з певними послугами та передові технології по роботї з клієнтами, посилені організаційною та інформаційною підтримкою.

Переваги франчайзингу EDELWEISS:

Можливість стати ПЕРШИМ та ЄДИНИМ. Оскільки тільки почалося відкриття фірмових салонів EDELWEISS,  наші потенційні Партнери отримають унікальну можливість стати першим в своєму регіоні та „зняти сливки”, а крім того, здобути перспективу ексклюзивного представлення торгової марки в межах конкретного регіону.

Висока ефективність функціонування фірмовому салону

Модель франчайзингу EDELWEISS, побудована на іноземному досвіді та кращих зарубіжних технологіях, які повністю адоптовано до українського ринку та ментальності українських споживачів.

Мінімально можливе залучення власного капіталу

Приймаючи до уваги єкономічну ситуацію в країні, а також той факт, що зараз відкриваються ПЕРШІ фірмові салони EDELWEISS потенційним партнерам гарантується:

- Відсутність вступних внесків (на відміну від більшої частини франчайзингових мереж)

- Безкоштовне здійснення переважної долі послуг по відкриттю фірмового салону та постійні консультації

- Автоматичне перенесення позитивного іміджу та репутації Франчайзера

- Рекламна підтримка торгових марок на національному рівні, у той час коли Франчайзі здійснює лише рекламу свого салону в локальних межах

- Економія „на маштабі” – замовлення торгового та виставкового обладнання, поліграфії, тощо разом з іншими салонами мережі

- Більш реальне та швидке отримання кредитів та інших фінансових послуг під роботу з виробами відомої торгової марки

Обмеження конкуренції

Оскільки Едельвейс – це рідкісна квітка, а EDELWEISS – ексклюзивна дизайнерська колекція прикрас, випущених обмеженою кількістю, в плани Франчайзера не входить організація великої кількості фірмових салонів. Салони EDELWEISS будуть відкриватися лише в певних регіонах, також, в обмеженій кількості.

Відомість, популярність та державне визнання торгової марки EDELWEISS.

Ексклюзивна дизайнерська колекція ювелірних прикрас EDELWEISS визнана КРАЩИМ ВІТЧИЗНЯНИМ ТОВАРОМ, рівно як і ексклюзивні дизайнерські колекції годинників EDELWEISS, EWС,  KYIVSKA RUS COLLECTION, представлені Першим українським годинниковим заводом „Київська Русь”. В торгових точках, де продається торгова марка EDELWEISS, вона займає одне з перших місць за обсягом збуту. Прикраси та годинники EDELWEISS підкорюють споживачів не лише своїм неперевершеним новаторським дизайном, лімітованим випуском та високою якістю, але й дуже демократичною ціновою політикою. Саме тому вироби під торговою маркою EDELWEISS успішно продаються в багатьох країнах світу

Таким чином, Партнер отримає право користуватися відомими, популярними та поважними торговими марками EDELWEISS, EWС,  KYIVSKA RUS COLLECTION, а також усіма фірмовими знаками та корпоративною атрибутикою, що робить його салон фірмовим та невідємним від усієї мережі EDELWEISS.

Приваблива сфера бізнесу

Ювелірний та годинниковий бізнес був, є та залишиться одним з самих престижних та прибуткових. Крім того, торгова марка EDELWEISS займає найбільш перспективний сегмент, у якому вироби неперевершеного дизайну, лімітованого випуску та високої якості пропонуються у середній ціновій категорії.

Постійна допомога та навчання

Забезпечення спеціальним матеріалом для оперативного та ефективного навчання керівництва та торгового персоналу. Підтримка бізнесу на всіх стадіях існування.