Наш світ

Про нас

Про нас

Час плине...
Він змінює світ і визначає цінності.
Цінності, які непідвладні часу.
Саме на них орієнтується
Перший український годинниковий завод «КИЇВСЬКА РУСЬ».

Тут досвід і професіоналізм фахівців об`єднується з
зухвалою сміливістю, яскравою оригінальністю і найпрекраснішою мрією.
Високе годинникове мистецтво і пошук незвіданного.
Тут створюються особливі годинники.
Блиск пишності.
Надійність крізь сторіччя.
І з першої її секунди час працює на Вас...

Перший український годинниковий завод «КИЇВСЬКА РУСЬ», EDELWEISS WATCH COMPANY (EWC), Ювелірна компанія «EDELWEISS» разом з іншими виробничими та торговельними підприємствами входять до складу ГРУПИ КОМПАНІЙ «EDELWEISS».

Сьогодні, можна відзначити неймовірну нисиченість українського ринку годинників. Проте відсутність стильних і привабливих жіночих моделей високої якості і середньої цінової категорії достатньо довгий час було очевидним. Фахівці Першого українського годинникового заводу «КИЇВСЬКА РУСЬ» і EDELWEISS WATCH COMPANY (EWC) із задоволенням вирішили дану проблему. Так, в 1998 році, ознаменувавши початок історії української годинникової промисловості, з`явилася на світ перша вітчизняна торгова марка EDELWEISS, що надала ім`я рідкісної та прекрасної квітки ексклюзивній дизайнерській колекції годинників, добре впізнаваємих завдяки своєму новаторському запатентованому дизайну, надзвичайній вишуканості оформлення.

При підтримці EDELWEISS WATCH COMPANY Перший український годинниковий завод «КИЇВСЬКА РУСЬ» представляє наступні Українські бренди годинників, які отримали визнання не лише на батьківщині, але й у багатьох країнах світу: EDELWEISS, EDELWEISS Gold та EDELWEISS Silver, EWC, KYIVSKA RUS COLLECTION ( KR COLLECTION).

Оснащені сяючим камінням тонкі корпуси виробів з гранично точними швейцарськими механізмами в якості серця, циферблати з натурального перламутру раковин з дна Карибського моря, що грають всіма барвами веселки, стильні ремені з натуральної шкіри, в т.ч. екзотичної шкіри скату/італійської риби/рептилій, запатентований авторський дизайн і обмежена кількість випуску – перетворюють годинники на справжній витвір мистецтва і елегантну прикрасу, що чудово гармонує як з діловим костюмом, так і з вечірнім вбранням.

Ніколи не перестане дивувати цінителів прекрасного загадковий блиск розкішних діамантів, чудових сапфірів, кривавих рубінів, чарівних смарагдів, небесно-блакитних топазів, загадкових аметистів в комбінації з перламутровими циферблатами, ідеально підібраних під колір коштовного каміння, що прикрашають золоті та срібні корпуси годинників з ювелірних дизайнерських колекцій EDELWEISS Gold та EDELWEISS Silver. Особливий дух сучасності до цих чутливих та жіночних творінь вносять дизайнерські ремені з натуральної шкіри спеціальної обробки, яскравих і консервативних відтінків, прикрашені пряжками із золота/срібла, а також виблискуючими браслетами з аналогічно дорогоцінних металів.

ЮВЕЛІРНИЙ ДІМ «EDELWEISS» представляє декілька ексклюзивних дизайнерських колекцій ювелірних виробів, відомих під торговою маркою EDELWEISS: EDELWEISS Gold, EDELWEISS Gold & Diamonds, EDELWEISS Gold FOR YOU, EDELWEISS Silver, EDELWEISS Crazy Enamels, EDELWEISS Starling Magnificence, EDELWEISS Fascinating Classic. Зазначені прикраси виготовлені з білого та/або рожевого золота 750 проби. Але, до вашої уваги, також запропоновані колекції з золота 560 проби та срібла 925. Запатентований авторський дизайн і обмежена кількість випуску годинників, сережок, каблучок, перстнів, кулонів, браслетів, кольє та інших прикрас перетворюють їх в справжній витвір мистецтва. Крім того, спеціалісти Ювелірного дому «EDELWEISS» зробили усі вироби доволі доступними по ціні.

Також, Ювелірний Дім «EDELWEISS» представляє ексклюзивні дизайнерські колекції виробів зі сталі EDELWEISS STEEL та модних прикрас, у т.ч. з венеціанського скла, випущених обмеженою кількістю під торговою маркою EDELWEISS BIJOUTERIE.

Інші підприємства Групи компаній «EDELWEISS» представляють ряд торгових марок, серед яких: EDELWEISS PRET-A-PORTER COLLECTION – ексклюзивна колекція дизайнерського одягу, яка включає наступні колекції: EDELWEISS FURS & DEVOTION – ексклюзивна дизайнерська колекція виробів з хутра, EDELWEISS SEXY LEATHER – ексклюзивна дизайнерська колекція виробів зі шкіри, EDELWEISS DIAMOND LADY – ексклюзивна дизайнерська колекція вечірніх суконь; а також EDELWEISS COLLECTION OF BUSINESS ACCESSORIES – ексклюзивна дизайнерська колекція бізнес-аксесуарів та ділових подарунків тощо.

Враховуючи останні тенденції моди, спираючись на багаторічний досвід та високий професіоналізм українських, швейцарських, французьких та італійських спеціалістів ми поєднали надзвичайну сміливість. Яскраву оригінальність з найпрекраснішою мрією в кожному з наших виробів. Для нас надзвичайно важливо, щоб, обравши саме «свою» річ Ви розкрили, можливо, ще одну грань свого внутрішнього світу та відчули себе на висоті. А лімітований випуск завжди забезпечить неповторність стилю та свіжість Вашого образу.

Майже всі колеції розраховані на прекрасних жінок, успішних та стильних, яскравих та чарівних, які люблять життя, живуть з посмішкою та примушують світ рухатись у потрібному їм напрямку. Вони знайдуть для себе не тільки розкішні прикраси з білого та рожевого золота, усипані діамантами, але й дизайнерські вироби зі срібла з цирконієм, покриті родієм, які не поступаються останнім за виглядом. Нікого не залишать байдужими ексклюзивні дизайнерські колекції годинників зі швейцарськими механізмами та стразами від Swarovski, а також автоматичні колекційні «скелетони», прикрашені діамантами або цирконієм.

Звичайно і чоловіків ми не могли обминути увагою: для них запропоновано декілька колекцій багатофункціональних годинників зі швейцарськими механізмами, а також безліч інших механічних та кварцових моделей, які відповідають останнім тенденціям світової моди. Сподіваємся, що представникам сильної половини сподобаються і наші ексклюзивні прикраси зі сталі, сучасні бізнес-аксесуари та ділові подарунки.

При дуже високій якості продукції, випущеній в обмеженій кількості, ми намагаємося зберігати помірні ціни та найширший асортимент. Гадаємо, саме тому, наші торгові марки зазнали визнання у багатьох країнах світу, у т.ч. Європи та Америки.

Відвідуючи найкращі магазини, спеціалізовані на годинниках та ювелірних прикрасах, а також ексклюзивних подарунках, престижні ювелірні і дизайнерські салони, Ви, неодмінно, зупините зачарований погляд на прекрасних і дійсно унікальних годинниках і прикрасах, здатних підкорити Вашу руку і серце. Адже EDELWEISS – це символ дійсної і вічної любові.