Наш світ

Виготовлення годинників з індивідуальним символікою

Виготовлення годинників з індивідуальним символікою

Шановні наші Друзі та Партнери

Дозвольте запропонувати Вам цікавий варіант для вирішення проблеми корпоративних подарунків і нагород. Вважається, що годинник - незмінний атрибут для відзнаки та найбільш пам'ятний подарунок. Особливо, коли на них розміщений пам'ятний напис. Такі годинники являються незамінними під час святкування важливих подій, особливо, ювілеїв, допоможуть відзначити найкращих працівників в рамках проведення корпоративних змагань та інших заходів, а також гідно оцінити внесок партнерів і клієнтів.

Крім того, годинники з корпоративною символікою, безперечно, є складовою Вашої корпоративної культури і повинні прикрашати стіни офісів, робочі місця і руки Ваших працівників. Крім усього іншого, годиннику як рекламоносію не існує рівних. Згідно проведеним дослідженням, людина звертає свій погляд на годинник, в середньому, 50 разів на день. Таким чином, символіка на циферблаті, відкладається, навіть, на підсвідомому рівні, формуючи лояльність до Вашої організації / підприємства.

Раді повідомити, що окремим напрямком діяльності Першого українського годинникового заводу «КИЇВСЬКА РУСЬ» є виготовлення годинників з корпоративною символікою Замовника або будь-яким зображенням / написом на циферблаті / задній кришці на Ваше індивідуальне замовлення. Механічні та кварцові, в т.ч. з напівдорогоцінним камінням, з прозорими кришками, покритими золотом, сріблом, мельхіором, нітритом-титану, хромом, в титановому і пластиковому корпусі, водо-і ударозахисні, з автопідзаводом, хронографами, маятниками; престижні дерев'яні, металеві та з натурального каменю набори годинників. В асортименті є більш ніж 10 000 найменувань годинників в будь-якій ціновій категорії, а саме:

  • наручні
  • настільні
  • настінні
  • кишенькові
  • ексклюзивні
  • годинник будь-якої форми, розміру і дизайну за індивідуальним проектом Замовника
  • фасадні та баштові годинники, інші зовнішні конструкції.

Перший український годинниковий завод «КИЇВСЬКА РУСЬ» є ЄДИНИМ в Україні Володарем ДЕРЖАВНОГО ПАТЕНТУ на виготовлення годинників з корпоративною символікою (технологія запатентована). Таким чином, інші підприємства на здійснення даної діяльності повинні отримувати ліцензії, інакше подібні дії переслідуються в порядку, передбаченому законодавством.

Нанесення зображення можуть здійснюватися на циферблат (в т.ч. багатьма ексклюзивними методами), корпус, скло, механізм, ремінь, пряжку, футляр, чехол футляра. Термін виконання замовлення на корпоративні годинники складає від 2 діб. Виконуємо будь-які партії. Всі годинники проходять випробування і перевірку, забезпечуються паспортами / гарантійними свідоцтвами (строк гарантії від 2 до 5 років), післягарантійне і сервісне обслуговування на весь термін служби.

Дякуємо за проявлений інтерес і сподіваємося на плідну співпрацю.