Годинникова та ювелірна майстерність

Дозвольте Вас сердечно привітати та щиро подякувати за виявлену цікавість до ексклюзивних дизайнерських колекцій годинників, прикрас та аксесуарів, створених нишими найкращими спеціалістами саме для Вас.

Враховуючи останні тенденції світової моди, спираючись на багаторічний досвід та високий професіоналізм українських, швейцарських, французьких та італійських спеціалістів ми поєднали надзвичайну сміливість, яскраву оригінальність, безсумнівну вишуканість з самою прекрасною мрією в кожному з наших виробів.

Для себе Ви зможете знайти не лише розкішні пикраси з білого та рожевого золота, усипані діамантами, а й дизайнерські вироби зі срібла з цирконієм, покриті родієм, які не поступаються останнім за виглядом. Неймовірно яскраві та витончені прикраси, інкрустовані цирконієм та фіанітами, прикрашені рубінами, сапфірами, смарагдами, топазами, аметистами миттєво вразять Вас своєю вишуканістю та неперевершеним дизайном. Крім цього, наші спеціалісти запропонували незвичайну колекцію прикрас як для найчарівніших жінок, так і для їх маленьких принцес, виконаних з різнокольорових емалей, оригінально поєднаних між собою (сережки, каблучки, підвіски, браслети).

Нікого не залишать байдужими ексклюзивні дизайнерські колекції годинників зі швейцарськими механізмами та стразами від Swarovski, а також автоматичні  колекційні «скелетони», прикрашені діамантами або цирконієм. Циферблати годинників з натурального перламутру раковин Карибського моря, ідеально підібрані під колір каміння та дизайнерського ременя з натуральної шкіри.

Також завод випускає ексклюзивні дизайнерські багатофункціональні годинники з автозаводом, хронографами, прозорими кришками, вказівниками запасу ходу, різноманітними календарями.

Окремим напрямком діяльності Першого українського годинникового заводу «Київська Русь» є виготовлення більш ніж 10 000 найменувань годинників (наручних, настільних, настінних, кишенькових, ексклюзивних) з фірмовою символікою замовника або з будь-яким зображенням на циферблаті, а також годинників будь-якої форми, розміру та дизайну. Нанесення зображення можуть здійснюватися на циферблат (в т.ч. багатьма ексклюзивними методами), корпус, скло, механізм, ремінь, пряжку, футляр, чехол футляра.

Годинники виготовлені згідно самих новітніх досягнень у сфері годинникової промисловості, з матеріалів найвищого гатунку та піддані суворому контролю якості.