Культура та спорт

З моменту свого заснування Група компаній «Едельвейс» заохочує неабиякі таланти і прагнення до досконалості. Вона виступає як спонсор і бере участь в різних заходах присвячених мистецтву, культурі і спорту, вносячи свій внесок у його розвиток.

Переможниць та учасників різних конкурсів краси та інших конкурсів Група компаній «Едельвейс» заохочує барвистими годинами торгової марки «EDELWEISS» з діамантами і камінням від Swarovski, циферблати яких з натурального перламутру раковин з дна Карибського моря, що грають всіма барвами веселки.

Для любителів спорту і підкорювачів вершин Перший український годинниковий завод "Київська Русь", що входить до складу Групи компаній «Едельвейс» випустив ряд оригінальних і ексклюзивних багатофункціональних годинників під торговими марками EWC і KYIVSKA RUS Collection з турбійонами, хронографами, маятниками, автозаводом, протиударним склом, всілякими календарями та іншими цікавими пристосуваннями.

До більшості державних свят Перший український годинниковий завод «Київська Русь» розробляє безліч настінних, настільних і наручних годинників із символікою замовника. Такими послугами підприємства для нагородження та заохочення своїх підлеглих і колег неодноразово користуються: Адміністрація президента України, Верховна Рада України, Верховний Суд України, Вищий господарський суд України, Конституційний Суд України, Генеральна прокуратура України, Державна Митна Служба України, Міністерство Внутрішніх Справ України, Міністерство закордонних справ України, Міністерство Оборони України та інші міністерства, Рахункова палата України, Фонд державного майна України, Київська міська державна адміністрація та інші державні адміністрації міста Києва та України, провідні комерційні, фінансові та спортивні організації, відомі навчальні заклади, політичні партії і т. д.