ЮВЕЛІРНИЙ ДІМ «ЕДЕЛЬВЕЙС»

ЮВЕЛІРНИЙ ДІМ «ЕДЕЛЬВЕЙС» представляє декілька ексклюзивних дизайнерських колекцій ювелірних виробів, відомих під торговою маркою EDELWEISS. Зазначені прикраси виготовлені із білого та/або рожевого золота 750 проби, інкрустовані діамантами та мають лімітований випуск.  Але, до вашої уваги, також запропоновані колекції з золота 585 проби та срібла 925 проби, покриті родієм, інкрустованих цирконієм, фіанітами та яскравими різнокольоровими емалями, оригінально поєднаними між собою.

А для справжніх колекціонерів запропоновано ексклюзивні набори ( кольє, каблучки, сережки, браслети – все золото 750 проби з різнокольоровими діамантами, у т.ч. поєднаних з сапфірами, рубінами, смарагдами), виконаних нашими кращими ювелірами в одиничному екземплярі.

Запатентований авторський дизайн і обмежена кількість випуску сережок, каблучок, перстнів, кулонів, браслетів, кольє та інших прикрас, які носять ім`я самої рідкісної та прекрасної квітки, дуже добре впізнаваємі завдяки своєму новаторському дизайну, надзвичайній вишуканості оформлення та бездоганній якості перетворюють їх в справжній витвір мистецтва. Крім того, спеціалісти ЮВЕЛІРНОГО ДОМУ «ЕДЕЛЬВЕЙС» зробили усі вироби, випущені під одноіменною вітчизняною торговою маркою, доволі доступними по ціні.

Вишукані ювелірні прикраси EDELWEISS зроблені для стильних, успішних та чарівних жінок, які прагнуть бути особливими та впевненими, які люблять життя та живуть з посмішкою. Звісно, що такі леді, як і EDELWEISS, завжди і в усьому на висоті, звикли бути у центрі уваги та віддають перевагу ексклюзивним, вишуканим та оригінальним дизайнерським речам.

А для чоловіків ЮВЕЛІРНИЙ ДІМ «ЕДЕЛЬВЕЙС» представляє ексклюзивні дизайнерські колекції виробів зі сталі, виконаних з високоякісної сталі спеціальної обробки та розрахованих на сучасних чоловіків, а також модних прикрас , у т.ч. з венеціанського скла, випущених обмеженою кількістю. Надзвичайний і новаторський дизайн розроблений провідними італійськими дизайнерами  не залишить байдужими жодного чоловіка, який сприймає прикраси як невід`ємний атрибут свого стилю.