Витоки

Перший український годинниковий завод «Київська Русь» входить до групи компаній «Едельвейс» (рік заснування 1995). Основною метою функціонування підприємства є задоволення потреб населення в якісних годинниках сучасного дизайну вітчизняного виробництва, а також виконання корпоративних замовлень.

В 1998 році, ознаменувавши початок історії української годинникової промисловості, з`явилася на світ перша вітчизняна торгова марка EDELWEISS, що надала ім`я рідкісної та прекрасної квітки ексклюзивній дизайнерській колекції годинників, які добре впізнають завдяки своєму новаторському запатентованому дизайну, надзвичайній вишуканості оформлення.

При підтримці EDELWEISS WATCH COMPANY Перший український годинниковий завод «КИЇВСЬКА РУСЬ» представляє наступні Українські бренди годинників, які отримали визнання не лише на батьківщині, але й у багатьох країнах світу: EDELWEISS, EDELWEISS Gold та EDELWEISS Silver, EWC, KYIVSKA RUS COLLECTION.

Оснащені сяючим камінням тонкі корпуси виробів з гранично точними швейцарськими механізмами в якості серця, циферблати з натурального перламутру раковин з дна Карибського моря, що грають всіма барвами веселки, стильні ремені з натуральної шкіри, в т.ч. екзотичної шкіри скату/італійської риби/рептилій, запатентований авторський дизайн і обмежена кількість випуску – перетворюють годинники на справжній витвір мистецтва і елегантну прикрасу, що чудово гармонує як з діловим костюмом, так і з вечірнім вбранням.

Торгова марка EDELWEISS отримала визнання як у себе на батьківщині, ставши «Кращим Вітчизняним Товаром Року», так і в багатьох країнах світу, де успішно продається разом з іншими відомими брендами, що свідчить не тільки про чудовий дизайн, але й про бездоганну якість даних виробів.

KYIVSKA RUS COLLECTION – дизайнерська колекція чоловічих та жіночих годинників. При створенні колекції фахівці Першого українського годинникового заводу «Київська русь» спиралися саме на уподобання українських споживачів та останні тенденції світової годинникової моди, що зробило цю колекцію яскравою, неймовірно стильною та дуже доступною по ціні. KYIVSKA RUS COLLECTION представлена жіночими, чоловічими, універсальними годинниками, класичними та у стилі «modern»/»high tech» на будь-який смак, вік та стиль.

EWC – ексклюзивна дизайнерська колекція багатофункціональних механічних годинників, які були випущені обмеженою кількістю, до 15-річчя Незалежності України. Ретельно оброблений сталевий корпус виконаний в строгому елегантно-класичному або ж, в сміливому, приголомшливо екстравагантному стилі. Загальною межею всіх моделей є сапфірове скло і прозора задня сапфірова кришка, що виставляє на огляд автоматичний механізм з центральною секундною стрілкою. Воістину, нікого не залишать байдужими моделі в сьогоденні з турбійонами, хронографами, маятниками, різними календарями та іншими цікавими пристосуваннями.

На підприємстві існує можливість виготовлення ексклюзивних годинників будь-якої форми на індивідуальне замовлення, у тому числі з натурального каміння, натурального дерева, кольорового скла або іншого матеріалу. Нанесення зображення може виконуватися на циферблат, корпус, скло, механізм, ремінь, пряжку, футляр, чехол футляра. Може бути зроблено лазерне гравіювання корпусу та задньої кришки годинника. Крім того, підприємство пропонує унікальний метод виготовлення циферблату (вперше на світовому ринку!): цифри та зображення на циферблаті відливаються з металу, покриваються золотом та емалями. Годинники оснащуються ремінцями, браслетами та подарунковими футлярами різної форми (широкий асортимент та гама кольорів).

В 2004 році Група компаній «Едельвейс» отримала Державний Патент на виготовлення годинників з індивідуальним зображенням на циферблаті.

Починаючи з 1998 року підприємствам Групи компаній «Едельвейс» привласнено наступні звання та нагороди:

- Національний виробник годинників

- Власник Європейського Сертифікату якості

- Володар міжнародної премії Luxury Lifestyle Awards в номінації «Вітчизняний бренд на ринку розкоші»

- Член Союзу підприємств української годинникової промисловості – постачальників товарів, робіт та послуг для державних потреб

- Єдине підприємство, яке має ДЕРЖАВНИЙ ПАТЕНТ на виготовлення годинників з індивідуальним зображенням на циферблаті

- Багаторазовий переможець Всеукраїнського Конкурсу-Виставки «КРАЩИЙ ВІТЧИЗНЯНИЙ ТОВАР РОКУ»

- «ВИРОБНИК КРАЩИХ ВІТЧИЗНЯНИХ ТОВАРІВ»

- Володар Всеукраїнської Премії «НАРОДНА ШАНА» від Кабінету Міністрів України та Почесного Диплому з подякою Прем`єр-міністра України

- Багаторазовий переможець Всеукраїнського Конкурсу «Кращі установи на ринку державних закупівель»

- «Кращий постачальник товарів на ринку державних закупівель»

- «Відкриття року на ринку державних закупівель»

- Володар Диплому «За широкий асортимент продукції і послуг»

- Володар Диплому від «100 Найбільших Рекламодавців України» за високу якість рекламної продукції та послуг та звання Рекомендованого Партнера

- Володар Диплому від Прем`єр-міністра України за значний внесок у розвиток підприємництва в Україні та інших нагород.

Продукцією та послугами підприємства протягом більш ніж 10 років користуються Адміністрація Президента України, Верховна Рада України, Верховний Суд України, Вищий господарський Суд України, Конституційний Суд України, Генеральна Прокуратура України, Державна Митна Служба України, Міністерство Внутрішніх Справ України, Міністерство Закордонних Справ України, Міністерство Оборони України та інші міністерства, Рахункова палата України, Фонд Державного майна україни, Київська міська державна адміністрація та інші державні адміністрації міста Києва та України, провідні комерційні, фінансові та спортивні організації, відомі навчальні заклади, політичні партії, тощо.