Конкурс краси і таланту "Міс Київська Русь-2012"

30 червня у "Парку Київська Русь" пройшов яскравий захід – Конкурс краси і таланту "Міс Київська Русь-2012". Кращі дівчата України зібралися в Новому Древньому Києві, щоб показати себе у всій красі, проявити свою активність, цілеспрямованість, життєрадісність та показати глядачам свої таланти.

Колекційний годинник EDELWEISS для «МІС УКРАЇНА-2009»

6 вересня у Палаці «Україна» в м. Києві  за підтримки ексклюзивної дизайнерської колекції годинників та ювелірних прикрас EDELWEISS відбувся фінал Національного конкурсу «Міс Україна-2009».

Білявки обирають EDELWEISS

Третій всеукраїнський конкурс Miss Blonde Ukraine 2010 відбувся 20 травня у концерт-холі «FreeДом» за підтримки ексклюзивної дизайнерської колекції годинників та ювелірних прикрас EDELWEISS. Ось уже третій рік поспіль Україна називає кращу білявку-красуню, яка стає володаркою почесного титулу Miss Blonde Ukraine. Цього  року участь у конкурсі взяли дівчата з усіх регіонів країни, але тільки 20 із них пройшли у фінал і змогли позмагатися за гучне звання Блондинка № 1 на грандіозному фінальному шоу в концерт-холі «FreeДом». На змагання кращих блондинок у красі та чарівності завітало чимало знаменитостей і VIP-персон. Зі сцени всіх присутніх розважали веселі і дотепні ведучі: шоумен Дмитро Коляденко та суперблондинка Ольга  Полякова. Білявих красунь оцінювали всіма улюблені актори: Ольга Сумська, Володимир Данилець, Володимир Моїсеєнко і Віктор Андрієнко, співачка та автор проекту Miss Blonde Ukraine Оксана Vояж, а також президент Групи компаній «EDELWEISS» Олена Єскіна.

Партнери

Шановні наші друзі та партнери!

Будемо дуже раді, якщо на цій сторінці Ви знайдете корисні бізнес-контакти. Зазначені компанії залишаються нашими кращими друзями протягом тривалого часу та ми маємо честь рекомендувати їх до співробітництва як надійних та відповідальних партнерів. Звичайно, індивідуальний підхід та максимально можливі знижки Вам гарантовано!