Білявки обирають EDELWEISS

Третій всеукраїнський конкурс Miss Blonde Ukraine 2010 відбувся 20 травня у концерт-холі «FreeДом» за підтримки ексклюзивної дизайнерської колекції годинників та ювелірних прикрас EDELWEISS. Ось уже третій рік поспіль Україна називає кращу білявку-красуню, яка стає володаркою почесного титулу Miss Blonde Ukraine. Цього  року участь у конкурсі взяли дівчата з усіх регіонів країни, але тільки 20 із них пройшли у фінал і змогли позмагатися за гучне звання Блондинка № 1 на грандіозному фінальному шоу в концерт-холі «FreeДом». На змагання кращих блондинок у красі та чарівності завітало чимало знаменитостей і VIP-персон. Зі сцени всіх присутніх розважали веселі і дотепні ведучі: шоумен Дмитро Коляденко та суперблондинка Ольга  Полякова. Білявих красунь оцінювали всіма улюблені актори: Ольга Сумська, Володимир Данилець, Володимир Моїсеєнко і Віктор Андрієнко, співачка та автор проекту Miss Blonde Ukraine Оксана Vояж, а також президент Групи компаній «EDELWEISS» Олена Єскіна.

На жаль, сценарієм не були передбачені запитання  до конкурсанток від  прекрасної  половини жюри – до речі, усі, як на підбір, блондинки…Протягом вечора учасниці Miss Blonde Ukraine виходили на суд зіркового жюрі то в кокетливо-строгих ділових образах, то в сексуально-яскравих купальниках, а на завершення - у ніжно-витончених вечірніх вбраннях. У кожному з цих виходів дівчата намагалися продемонструвати максимум краси, шарму та чарівності. Окрім конкурсної програми, в рамках шоу був проведений благодійний аукціон-розіграш лотів від відомого скульптора Олега Пінчука та співачки Оксани Vояж. Виручені гроші направили на допомогу дітям-інвалідам реабілітаційного центру м. Бровари.Вибрати кращу біляву красуню з двадцяти найяскравіших і сексуальних блондинок виявилося дуже непросто. Проте члени журі чудово впоралися з поставленим завданням. Другою віце Miss Blonde Ukraine стала Юлія Басан із сонячної Одеси, першою віце Miss Blonde Ukraine - Мар'яна Олійник з Донецька, а  головною переможницею конкурсу Miss Blonde Ukraine - Юлія Смирнова з Вінниці. Саме ці чудові дівчата отримали колекційні годинники EDELWEISS зі швейцарськими механізмами та стразами Swarovski, що випущені обмеженою кількістю.

Без приємних подарунків не залишилися і відомі персони, що приїхали на церемонію нагородження. Зоряні блондинки отримали спеціальні призи вечора - шоколадні «Оскари», причому кожна - у своїй, окремій номінації. Світська тусовщиця Світлана Вольнова була названа «Міс Епатаж» (до речі, до концерт-холу «FreeДом», вона прийшла закутана лише в банний рушник), телеведуча Ольга Фреймут - «Міс TV Smile», співачка Таїсія Повалій - «Міс Діамант», актриса Ольга Сумська - «Міс Досконалість», а суперблондинка Оля Полякова - «Міс Народна зірка». Співачка Оксана Vояж була приємно вражена, отримав колекційний годинник EDELWEISS Happy Butterfly Golden Wings зі швейцарським механізмом особисто від Олени Єскіної (президента Групи компаній «EDELWEISS»).