Додаткові послуги

Додаткові послуги

За Вашим бажанням будь-який виріб з наших колекцій може бути персоніфіковано (нанесено напис та/або зображення за Вашим індивідуальним замовленням) або вироблено пам’ятну дизайнерську листівку, що допоможе Вам зробити Ваш Подарунок незабутнім.

Раді повідомити, що окремим напрямком діяльності Першого українського годинникового заводу «КИЇВСЬКА РУСЬ» є виготовлення годинників з корпоративною символікою або з будь-яким зображенням / написом на циферблаті / задній кришці на Ваше індивідуальне замовлення. Механічні та кварцові, в т.ч. з напівдорогоцінним камінням, з прозорими кришками, покритими золотом, сріблом, мельхіором, нітритом-титану, хромом, в титановому і пластиковому корпусі, водо-і ударозахисні, з автопідзаводом, хронографами, маятниками; престижні дерев'яні, металеві та з натурального каменю набори годинників. В асортименті є більш ніж 10 000 найменувань годинників в будь-якій ціновій категорії, а саме:

  • наручні
  • настільні
  • настінні
  • кишенькові
  • ексклюзивні
  • годинник будь-якої форми, розміру і дизайну за індивідуальним проектом Замовника
  • фасадні та баштові годинники, інші зовнішні конструкції.

Перший український годинниковий завод «КИЇВСЬКА РУСЬ» є ЄДИНИМ в Україні Володарем ДЕРЖАВНОГО ПАТЕНТУ на виготовлення годинників з корпоративною символікою (технологія запатентована). Таким чином, інші підприємства на здійснення даної діяльності повинні отримувати ліцензії, інакше подібні дії переслідуються в порядку, передбаченому законодавством.

Нанесення зображення можуть здійснюватися на циферблат (в т.ч. багатьма ексклюзивними методами), корпус, скло, механізм, ремінь, пряжку, футляр, чехол футляра. Термін виконання замовлення на корпоративні годинники складає від 2 діб. Виконуємо будь-які партії. Всі годинники проходять випробування і перевірку, забезпечуються паспортами / гарантійними свідоцтвами (строк гарантії від 2 до 5 років), післягарантійне і сервісне обслуговування на весь термін служби.

Стосовно персоніфікації будь-яких виробів, будь ласка, звертайтеся до Департаменту по роботі з клієнтами.